O společnosti

Profil KYOCERA:

Společnost Kyocera Corporation byla založena již v roce 1959 a v rámci Kyocera Group zajišťuje výrobu a prodej širokého sortimentu zboží od keramických dílů pro elektrotechnický průmysl, optických přístrojů, telefonních přístrojů, solárních článků až po laserové tiskárny.

Převzetím společnosti Mita Industrial a vložením divize tiskáren mateřské firmy Kyocera Corporation vznikla v roce 2000 firma Kyocera-Mita Corporation jako nová, silná a dynamická společnost s perfektním „know-how“ v silně se prolínajících oborech laserových tiskáren a digitálních kopírovacích strojů včetně multifunkčních.

Proces začlenění byl dovršen vznikem KYOCERA-MITA EUROPE, B.V. s cílem zajistit:
- pokrokové technologie s jednoduchým ovládáním a síťovým připojením
- reorganizaci a optimalizaci prodejní a servisní sítě
- minimalizaci provozních a celkových nákladů na zařízení vynakládaných uživatelem

Profil vašeho dodavatele:

Firma DIGITAL COPIERS, s.r.o. byla založena roku 1999 zkušenými odborníky s mnohaletou praxí v oblasti obchodu a servisu kancelářské techniky. Motto společnosti je: „KVALITU SLUŽEB A PRODUKTU NIČÍM NENAHRADÍŠ". Tento krok byl základem pro získání významných zákazníků orientujících se výhradně na kvalitu poskytovaných služeb za příznivé ceny.
Obchodní aktivity spočívají v nabídce komplexního řešení tiskových a dokumentačních úloh dle požadavku zákazníka / systém komplexní kontroly nákladovosti tisku, zabezpečený tisk, archivace dokumentů, apod. /, dále v kompletní nabídce kancelářské techniky a softwarových produktů renomovaných značek KYOCERA-MITA, GESTETNER, CANON, SafeQ v rozsahu multifunkční kopírovací stroje, tiskárny, copyprintery, faxy, tisková řešení včetně dodávek spotřebního materiálu a kancelářských potřeb až po dodávky reprografického papíru.
Služby v oblasti výkonu záručního a pozáručního servisu zajišťuje DIGITAL COPIERS na profesionální úrovni současně na softwarové i hardwarové produkty výše uvedených značek po celé republice prostřednictvím vlastních poboček. Servisní pracovníci jsou pravidelně školeni přímo výrobcem v jeho školícím centru na nově připravované produkty. Pro zajištění kvalitní a rychlé servisní péče na území celé České republiky má firma zřízenu další pobočku v Uherském Hradišti a síť značkových servisních partnerů obchodně a servisně podporovaných naší společností.
Logistika je centrálně řízena z ústředí společnosti, kde je zřízen rozsáhlý sklad náhradních dílů, spotřebního materiálu včetně profesionálně vybaveného servisního střediska. Skladové zásoby zboží jsou optimalizovány pro přímý obchod i nepřímý partnerský obchod tak, aby dodací lhůty byly v nejkratších možných termínech.
Realizace formou - přímý prodej - leasing - vlastní pronájem

Co jsme schopni nabídnout ?

  • vstřícné a profesionální jednání
  • projektování tiskových řešení a práce s dokumenty
  • předvedení uvažovaného řešení v sídle naší společnosti nebo v zákaznických centrech
  • nasazení optimální techniky v závislosti na potřebách uživatele s minimalizováním nákladů
  • rychlé a kvalitní servisní služby po celé ČR
  • pronájem techniky spolu se zajištěním komplexních služeb copy/print/scan
  • výkupy použité kancelářské techniky a její příprva k ekologické likvidaci

Naším přáním je, abyste se i Vy stali našimi spokojenými zákazníky.

Váš DIGITAL COPIERS s.r.o.